Březen 2009

životopis Vinceho

29. března 2009 v 9:01 | bajunes
<![CDATA[//><!]]> US5 Zdroj:http://love-us5-love.blog.cz/0804/zivotopis-vincenta
Jméno: Vincent Tomas
Přezdívka: Vince,Vinnie
Datum narození: 27.08.1992
Místo narození: Mansfield/Ohio
Znamení: Panna
Výška: 1,73 m
Sourozenci: Starší bratr a mladší sestra
Otec: Tom (učitel tenisu)
Matka: Jan (manažerka)
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Barva očí: Zeleno-modrá
Koníčky: Plavání,surfing,tenis
Oblíbená barva: Modrá
Oblíbené jídlo: Pizza,smažená křidýlka
Od října 2007 Vincent nahradil Mikela Johnsona a je nový účastník US5.
Tento 15-ti letý chlapec se narodil v Mansfieldovi/Ohio ,ale stěhoval se do Laa s jeho rodinou, protože tam měl lepší kariérové možnosti.Vince, hrál v některých reklamách, byl modelován a navštěvoval některá osazení! Ten poslední byl efektivní pro něj. Nejprve se trojnásobit hudbou plánoval sólovou dráhu, ale nakonec Vinnimu nabídli místo ve světově populárnímu boybandu US5 //<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 52, formatId: 44, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'ccffff', ctitle: '339999', ctext: '000000', curl: '339999', simg: 0 }); //]]>

Už se tam hrozně těšim!!

28. března 2009 v 13:30 | bajunes..
ahojky lidi tak já tet pojedu s pájou na šestku do prahy UŽ SE TAM HROZNĚ TĚŠIM!!Prej že tam bude i nákej konzert ale to mě moc nezajímá x).Tak já lidi běžim papa Nákupní centrum Šestka

CLICK 5

27. března 2009 v 16:47 | BAJUNES..
Ahoj lidi už sem Tady dlouho nepslala ale neměla sem čas tak tady mám pro vás UŽASNOU PÍSNIČKU JE TO OD SKUPINY CLICK 5 JEN NA TO VIDEO KOUKNĚTE !! :)

ahojj

21. března 2009 v 20:03 | bajunes
ahojky tak mám new záhlavko je lepší než tam to!! No tak já zatim jdu protože se pudu koukat na moderní popelku UŽ SE TĚŠIM!!

TAK PP:P

Ahojx(

20. března 2009 v 15:26
Ahoj lidi je mi fakt blbě us5 se rozpadajx(.Vince a Izzy už sou pryč !!! Ale proč zrovna VINCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????? Lidi pomoc te nám děte na blog jmenovkyrozvrhy.blog.cz
a tam se podepište aby se nerozpadlo US5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEW DESING

19. března 2009 v 6:59 | bajuneska16
Ahojky takže mám novej desing no moc se mi nelíbí skusim ho ještě vylepšit!!No a už začíná jaro ale je pořád hnusně!!!!!Jenom sem tady dala pusinku zdroj: http://sandes.mujblog.centrum.cz/clanky/Colorky-25878.aspx

Diplomek=)

8. března 2009 v 12:22 | bajuneska
diplomek od Wincentky děkuju =)

životopis

8. března 2009 v 9:10

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>

Ashley Tisadle //<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>

Ashley Tisdale Životopis - Údaje

Jméno: Ashley Tisdale
Povolání: Modelka,herečka,zpěvačka
Datum narození: 02.07.1985
Místo narození: West Deal,New Jersey
Znamení: Rak

Ashley Tisdale Životopis - Život

Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se "The Suite Life of Zack and Cody". Momentálně jmenovaná jednou z 25 nejhezčích teenagerů pod 25 let, Ashley je nejvíce známá z role Maddie, pracovnice v hotelu a hlídačka dvou dvojčat, která žijí v Tipton Hotelu, tato televizní série běží na Disney channel, a jmenuje se "The Suite Life of Zack and Cody".
Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu "High School Musical", který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I've been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze "Kiss the girl" bude na speciálním DVD "The little Mermaid".
Ashleyiny herecké kredity také obsahují film "Donnie Darko", kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech "Nathan's Choice", "Mayor of Oyster Bay" a "the Howie Mandel Pilot". Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu "Kim Possible a "Phineas and Ferb".
Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles. Momentálně také Ashley můžeme vidět vedle Zaca Efron v originálním Disneyovském filmu "High School Musical", který režíruje Kenny Ortega. První díl měl premiéru v lednu roku 2006 a byl to nejlépe hodnocený film v Disneyovské historii. Ashley v prvním filmu zpívala dvě písničky (Bop to the top a What I've been looking for), oboje se dostali do Billboard hot 100 chart a oba byly také nazpívány s Lucasem Grabeelem.
Ashley momentálně také nahráva její první debutové CD pro Warner Bros. Records. Její nová verze "Kiss the girl" bude na speciálním DVD "The little Mermaid".
Ashleyiny herecké kredity také obsahují film "Donnie Darko", kde hrála s Jake Gallenhaalem, Maggie Gyllenhallovou a Jamesem Duvalem. Zahrála si v pár dílech "Nathan's Choice", "Mayor of Oyster Bay" a "the Howie Mandel Pilot". Také natočila novou reklamu na T-mobile společně s Catrine-Zetou Johnes. K animovaným filmům, Ashley propůjčila svůj hlas ve filmu "Kim Possible a "Phineas and Ferb".
Když Ashley netočí filmy, její záliby jsou zpívání (ve 12 letech zpívala v Bílém Domě), nakupování, a chození ven s přáteli a její sestou Jennifer, který je také herečka jako Ash. Ashley momentálně sídlí v Los Angeles.

Ashley Tisdale Životopis - Rodina

Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: Starší sestra Je
//<![CDATA[ var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E")); //]]>

Blekovka nebude!!:(

8. března 2009 v 7:40 | bajuneska16
Ahoj tak sem se rozhodla bleskovka nebude!!

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

4. března 2009 v 19:43 | bajuneska16
ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj dala sem tady zase vinciho hmmmmm =) on je tak KRÁSNEJ ROZTOMILEJ HEZOUČKEJ!!!!!!!!Vincent Tomas!!!!!!!!!!!!!=)=)=)=)=)=) tak PpxD